PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Country
jv: Negara

en: Name
jv: Jeneng

en: Picture
jv: Gambar

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Other
jv: Liyané

en: Timezone
jv: Zona wektu
