PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Nickname
kn: ಅಡ್ಡಹೆಸರು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: Given Name
kn: ಒದಗಿಸಲಾದ ಹೆಸರು
