PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: Region
mn: Бүс

en: Picture
mn: Зураг

en: Email
mn: Имэйл
