PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Country
mr: देश

en: Name
mr: नाव

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Picture
mr: चित्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता
