PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Other
my: အခြား
