PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Picture
ne: तस्विर

en: Email
ne: ईमेल

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र
