PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Country
nl: Land

en: Name
nl: Naam

en: Region
nl: Gebied

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Email
nl: E-mail

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Address
nl: Adres

en: Other
nl: Andere

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Gender
nl: Geslacht

en: Street Address
nl: Straat & huisnummer/bus

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Birthdate
nl: Geboortedatum

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Town/City
nl: Gemeente/stad

en: Not connected
nl: Niet gekoppeld
