PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Enable
sk: Povoliť

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Picture
sk: Obrázok

en: Email
sk: E-mail

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Address
sk: Adresa

en: Other
sk: Ostatné

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Postal Code
sk: PSČ
