PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Name
sl: Ime

en: Region
sl: Regija

en: Picture
sl: Slika

en: Time zone
sl: Časovni pas
