PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Enable
te: చేతనించు

en: Country
te: దేశం

en: Name
te: పేరు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Picture
te: చిత్రం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Time zone
te: కాలమండలం

en: Address
te: చిరునామా

en: Other
te: ఇతర

en: Street Address
te: వీధి

en: Timezone
te: కాల మండలం
