PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Other
ug: باشقا

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى
