PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Country
uk: Країна

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Region
uk: Область

en: Picture
uk: Зображення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Address
uk: Адреса

en: Other
uk: Інше

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Gender
uk: Стать

en: Street Address
uk: Вулиця

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Given Name
uk: Ім'я

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: Town/City
uk: Місто

en: Family Name
uk: Прізвище

en: Redirect URI
uk: URI переспрямування

en: Not connected
uk: Немає з'єднання

en: Connected Accounts
uk: Під'єднані облікові записи
