PixelPin OpenID Connect (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Enable
cy: Galluogi

en: Name
cy: Enw

en: Time zone
cy: Cylchfa amser

en: Other
cy: Arall
