PixelPin OpenID Connect (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Enable
fa: فعال

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Other
fa: ساير
