PixelPin OpenID Connect (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Enable
he: הפעלה

en: Name
he: שם

en: Email
he: דוא"ל

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Other
he: אחר
