PixelPin OpenID Connect (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Enable
is: Virkja

en: Name
is: Nafn

en: Email
is: Netfang

en: Time zone
is: Tímabelti
