PixelPin OpenID Connect (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Enable
pt: Ativar

en: Name
pt: Nome

en: Time zone
pt: Fuso horário

en: Other
pt: Outro
