PixelPin OpenID Connect (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Enable
ast: Activar

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Time zone
ast: Estaya horaria

en: Other
ast: Otru
