PixelPin OpenID Connect (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Time zone
eo: Tempozono

en: Other
eo: Alia
