PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enable
az: Qoşulub

en: Country
az: Ölkə

en: Name
az: Ad

en: Picture
az: Şəkil

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Other
az: Digər

en: Timezone
az: Saat qurşağı
