PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Enable
es: Activar

en: Country
es: País

en: Name
es: Nombre

en: Region
es: Región

en: Picture
es: Imagen

en: Email
es: Correo electrónico

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Time zone
es: Zona horaria

en: Address
es: Dirección

en: Other
es: Otro(s)

en: Phone Number
es: Número de teléfono

en: Nickname
es: Alias

en: Gender
es: Género

en: Street Address
es: Calle

en: Timezone
es: Zona horaria

en: Postal Code
es: Código postal

en: Given Name
es: Apellido

en: Birthdate
es: Fecha de nacimiento

en: Town/City
es: Pueblo/Ciudad
