PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Enable
gl: Activar

en: Country
gl: País

en: Name
gl: Nome

en: Region
gl: Área

en: Picture
gl: Imaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Address
gl: Enderezo

en: Other
gl: Outro

en: Street Address
gl: Enderezo

en: Timezone
gl: Fuso horario
