PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Country
hi: देश

en: Name
hi: नाम

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Picture
hi: चित्र

en: Email
hi: ईमेल

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Time zone
hi: समय क्षेत्र

en: Address
hi: पता

en: Other
hi: अन्य

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र
