PixelPin OpenID Connect (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի
