PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: Enable
it: Abilita

en: Country
it: Paese

en: Name
it: Nome

en: Region
it: Regione

en: Picture
it: Ritratto

en: Email
it: E-mail

en: Time zone
it: Fuso orario

en: Address
it: Indirizzo

en: Other
it: Altro

en: Gender
it: Sesso

en: Timezone
it: Fuso orario

en: Postal Code
it: Codice postale

en: Birthdate
it: Data di nascita
