PixelPin OpenID Connect (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Other
ku: هیتر
