PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Enable
lv: Iespējot

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Region
lv: Reģions

en: Picture
lv: Attēls

en: Email
lv: E-pasts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Address
lv: Adrese

en: Other
lv: Citi

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Timezone
lv: Laikajosla
