PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Name
ml: പേര്

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Time zone
ml: സമയമേഖല

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
