PixelPin OpenID Connect (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Enable
oc: Activar

en: Name
oc: Nom

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Time zone
oc: Fus orari

en: Other
oc: Autre
