PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Enable
ru: Включить

en: Country
ru: Страна

en: Name
ru: Название

en: Region
ru: Область

en: Picture
ru: Изображение

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Time zone
ru: Часовой пояс

en: Address
ru: Адрес

en: Other
ru: Другое

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Gender
ru: Пол

en: Street Address
ru: Адрес улицы

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс

en: Redirect URI
ru: URI перенаправления

en: Not connected
ru: Не подключено

en: Connected Accounts
ru: Подключённые Учётные записи
