PixelPin OpenID Connect (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Enable
sr: Укључи

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Time zone
sr: Временска зона
