PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: Picture
sv: Bild

en: Email
sv: E-post

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Address
sv: Adress

en: Other
sv: Övriga

en: Gender
sv: Kön

en: Street Address
sv: Gatuadress

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: Birthdate
sv: Födelsedatum

en: Town/City
sv: Stad/Ort

en: Redirect URI
sv: Omdirigera URI
