Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Settings
da: Indstillinger

en: Content type
da: Indholdstype

en: Emails
da: E-mails
