Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Settings
hu: Beállítások

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Emails
hu: E-mailek

en: Success URL
hu: Sikeres vásárláskor megjelenítendő URL
