Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Settings
fi: Asetukset

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Emails
fi: Sähköpostit

en: Payment gateway
fi: Maksuväylä
