Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Settings
id: Pengaturan

en: Content type
id: Jenis konten

en: Emails
id: Surel

en: Payment gateway
id: Gerbang pembayaran
