Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Settings
uk: Налаштування

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: Success URL
uk: URL успішного платежу

en: Error URL
uk: URL помилка

en: Payment gateway
uk: Шлюз оплати
