Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha6) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Settings
es: Configuración

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Emails
es: Correos electrónicos

en: Payment gateway
es: Pasarela de pago
