Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Settings
ja: 設定

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Emails
ja: メールアドレス

en: Payment gateway
ja: 決済ゲートウェイ
