Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Emails
ta: மின்னஞ்சல்கள்
