Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha7) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Settings
is: Stillingar

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Emails
is: Netföng
