Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha7) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Settings
it: Impostazioni

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Emails
it: E-mail
