Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Settings
ru: Настройки

en: Content type
ru: Тип материала

en: Emails
ru: Адреса электронной почты

en: Payment gateway
ru: Платёжный шлюз
