Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Settings
he: הגדרות

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Emails
he: אימיילים
