Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Emails
kn: ಇಮೇಲ್‍ಗಳು
