Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Settings
nl: Instellingen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Emails
nl: E-mails
