Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Emails
pl: E-maile
