Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Settings
ro: Setări

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Emails
ro: E-mail-uri

en: Payment gateway
ro: Portal plată
