Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Emails
tr: E-postalar
