Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Emails
az: E-poçtlar
